Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2394
Stary 09.11.2023, 11:52
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy kilka lat wstecz finansowo i sportowo. Tu jest I liga, tu czas płynie inaczej... Tu nie ma na czym zarobić więc nie ma jak zaoszczędzić aby spłacać dług, tu trzeba dopożyczać co x czasu.
Dla nas rok w I lidze to pewnie jak kilka sezonów w ekstraklasie. Tam by była kasa, tam nawet by z dnia meczowego były dochody.
To jest też to, czego nie rozumieją wypowiadający się często tłiterowicze sugerujący, że nie ma po co się pchać na siłę do ekstraklasy, bo zaraz z niej spadniemy.

Ależ oczywiście, że w naszej sytuacji lepsze jest awansować żeby spaść i tak w kółko niż siedzieć w pierwszej lidze dopóki nie zbudujemy wymarzonego zespołu, który będzie mógł godnie awansować i będzie dawał gwarancje tego, że nie będzie za niego wstyd w ESA. Po pierwsze - my takiego zespołu w warunkach I ligi nigdy nie stworzymy, po drugie, nawet gdybyśmy mieli potencjał na jego stworzenie, to nie mamy szans na to, żeby dotrwać do tego momentu.

Wizja prowadzenia klubu na zasadzie spokojnie czekamy aż kiedyś zaskoczy jest na tę chwilę samobójcza.
Odpowiedz cytując