Kac napisał(a):

z Krolewskim polecimy w przepasc jeszcze nizej, zero zludzen i zero szans na zmiane kursu bo po tylu latach widac, ze facet sie zupelnie nic nie uczy i nie zmienia
znalazl sobie zabawke na podniesienie Ego, szkodza, ze cudzym i kibicow kosztem bo go na nia samego nie stac...
Jeszcze jak po sezonie sie okaze, ze MADA zrobi awans z Lechia, a my bedziemy w dupie z jeszcze wiekszymi dlugami to jego miejsce jest na smietniku historii za odrzucenie takiej oferty
|
.. z królewskim i kubusiem, ani na chwilę nie zapominamy o drugim sprawcy i kierowniku tego burdelu.
Któregoś dnia królewski się rozpłacze i powie, że niestety nie zdołał uratować Wisły bo długi po poprzednikach były za duże bo covid bo hejterzy na forach bo zakaz wejścia kibiców Wisły na stadiony wyjazdowe itp. i stanie się cisza i koniec.