W ogółe on pisał ostatnio, że nie będzie wchodził na TT po meczu przez 48h zgodnie z radą kibiców, no i po przegranym cisza, głowa w piasek, wczoraj wygrana z rezerwami Polonii i już zdjęcia z szatni, z kulis, z Kasperczakiem zaraz po meczu

rozwala mnie ten gość.. dla mnie to jest jakaś niedojrzałość ogromna.