Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2370
Stary 08.11.2023, 14:52
W ogółe on pisał ostatnio, że nie będzie wchodził na TT po meczu przez 48h zgodnie z radą kibiców, no i po przegranym cisza, głowa w piasek, wczoraj wygrana z rezerwami Polonii i już zdjęcia z szatni, z kulis, z Kasperczakiem zaraz po meczu rozwala mnie ten gość.. dla mnie to jest jakaś niedojrzałość ogromna.
Odpowiedz cytując