Skawa Wadowice napisał(a):

|
Fajnie się ten mecz oglądało.....
|
Jezus maria... Ja miałem ochotę wziąć papierową słomkę do napoju i wydłubać sobie oczy. Gdybym tego nie oglądał na stadionie to bym wyłączył TV i poszedł na balkon popatrzyć w niebo.
sandomingo napisał(a):

...
Alfaro i Baena w tragicznej dyspozycji - nie powinni nawet przechodzić obok boiska w dniu meczu.
Być może to efekt kilkumiesięcznej pracy z naszym sztabem ale pewnie to tylko teoria spiskowa.
....
|
Zgadzam się i się nie zgadzam. Jak dla mnie Baena jest lepszy w pojedynkach na skrzydle od Villara, Alfaro, Muli w ich najlepszej formie. Łatwość z jaką potrafi zakręcić, minąć i odjechać przeciwnikowi może imponować. Ale z drugiej strony jego zachowanie pod bramką, strzał i ostatnie podanie są tragiczne, gorsze od wymienionej trójki.