Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 08.11.2023, 12:34
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Fajnie się ten mecz oglądało.....
Jezus maria... Ja miałem ochotę wziąć papierową słomkę do napoju i wydłubać sobie oczy. Gdybym tego nie oglądał na stadionie to bym wyłączył TV i poszedł na balkon popatrzyć w niebo.

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
...
Alfaro i Baena w tragicznej dyspozycji - nie powinni nawet przechodzić obok boiska w dniu meczu.
Być może to efekt kilkumiesięcznej pracy z naszym sztabem ale pewnie to tylko teoria spiskowa.
....
Zgadzam się i się nie zgadzam. Jak dla mnie Baena jest lepszy w pojedynkach na skrzydle od Villara, Alfaro, Muli w ich najlepszej formie. Łatwość z jaką potrafi zakręcić, minąć i odjechać przeciwnikowi może imponować. Ale z drugiej strony jego zachowanie pod bramką, strzał i ostatnie podanie są tragiczne, gorsze od wymienionej trójki.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 08.11.2023 o godz. 12:38.
Odpowiedz cytując