Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2694
Stary 08.11.2023, 11:19
Markus napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski robi krzywdę wszystkim zawodnikom.

Kilka miesięcy niektórzy trenują z nim już w tej rundzie, pozostali trenowali wcześniej, KAŻDY notował i notuje zjazd formy, KAŻDY przez ten czas stał się gorszym, a nie lepszym piłkarzem, NIKT niczego nie zyskał. Jedyny wyjątek ewentualnie Rodado.

To jest wielki wyczyn i niepojęte, że taki pseudo trener nadal jest pierwszym trenerem w klubie.

A gwoździem programu i momentem kulminacyjnym regularne zmiany nominalnych pozycji zawodników, to prawdziwy creme de la creme: zaczęło się od Tachiego, potem te eksperymenty objęły Alfaro, Goku, Olejarkę, Rodado...Nawet Gogól i Wiśniewski zdążyli zagrać w nowych rolach. Sparingowego ustawienia Falzagica na lewej obronie już nie liczę.

Każda taka roszada kończy się pogorszeniem gry piłkarza, którym dysponujemy. Wczoraj przykro było patrzeć jak gra w roli lewego pomocnika odbiera wszelkie atuty Ollejarce. No ale Sobolewski będzie trwał przy swoim do końca świata i jeden dzień dłużej. Drugi Owsiak, psiachmać... A Królewski trzeci.
pan ... hmmm nie nazwę go trenerem
osobopostać podająca się za trenera pomyliła świat wirtualny z realnym

osobopostać Radosław powinien kupić sobie football managera
albo zagrać w internetowe managery w rodzaju hattricka, finalwhistle albo trophymanager
i tam sobie eksperymentować wirtualnie do woli

to dałoby mu tyle satysfakcji że być może...
sam zrezygnowałby z tej niewdzięcznej roli ... osobopostaci przy ławce rezerwowej Wisły
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując