Patryko napisał(a):

|
Po tym wywiadzie straciłem nadzieję na jakiekolwiek ruchy na stołku trenerskim w zimie, choćbyśmy mieli zimować w strefie spadkowej. Wszystko jest po prostu zajebiście, Excel świeci się na zielono, tylko tych cholernych punktów brakuje (ale one też się pojawią).
|
Ja jednak sądzę że Excel świeci się na czerwono i to wybrzmiewa aż naddto z tego wywiadu.
Co do samych zmian to ja nie byłbym taki pewien. To nie pytanie czy nastąpią, ale kiedy.