Drozd napisał(a):

Podawanie między obrońcami w poprzek to nie żadna tiki taka. Zresztą tylko jak przeciwnik się cofnie,bojaknie to nawet z grającą w 10 Polonią nie potrafimy wyjąć z połowy.
Widać, że brednie Sobolewskiego wynikają z atmosfery w kółku wzajemnej adoracji. Tak samo bredzi Królewski. O jakichś punktach których nie ma ale powinny być, idiota.
|
Faktycznie żle się wyraziłem.Między tym co Królewski z Sobolewskim by chcieli grać a laga do przodu jest cała masa możliwości.