|
Magia trenera Radosława działa.
Alfaro i Baena w tragicznej dyspozycji - nie powinni nawet przechodzić obok boiska w dniu meczu.
Być może to efekt kilkumiesięcznej pracy z naszym sztabem ale pewnie to tylko teoria spiskowa.
Olejarka dramatyczny - choć skrzydłowym to on raczej nigdy nie był.
Duda - bardzo przykry zjazd tego chłopaka.
Łasicki na swoim poziomie, chłop nie jest kompletnie skoncentrowany na grze.
W piątek wieczorem będzie bolesna weryfikacja.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|