Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2692
Stary 08.11.2023, 06:37
d napisał(a):Wyświetl post
Niekoniecznie. Postuluję - wyjebać go, zapłacić pijawce resztę pieniędzy i dawać Jopa do 1. drużyny. Rezerwy weźmie fizjoterapeuta albo portier. Gorzej będzie?

No chyba że celem nadrzędnym jest awans rezerw do III ligi żeby mieć o szczebel mniej do pokonania po niechybnym bankructwie. O ile to formalnie możliwe, p. Ryszard Niemiec już niestety po drugiej stronie.
No chyba, że Ty pomożesz w tej zapłacie wszystkiego.
Są zaległości, a Ty piszesz zapłacić mu ponad 200tys albo więcej (8 wypłat + zaległości).
Jop na pewno lepszy? Tylko pytam, nie wiem.
Odpowiedz cytując