d napisał(a):

Niekoniecznie. Postuluję - wyjebać go, zapłacić pijawce resztę pieniędzy i dawać Jopa do 1. drużyny. Rezerwy weźmie fizjoterapeuta albo portier. Gorzej będzie?
No chyba że celem nadrzędnym jest awans rezerw do III ligi żeby mieć o szczebel mniej do pokonania po niechybnym bankructwie. O ile to formalnie możliwe, p. Ryszard Niemiec już niestety po drugiej stronie.
|
No chyba, że Ty pomożesz w tej zapłacie wszystkiego.
Są zaległości, a Ty piszesz zapłacić mu ponad 200tys albo więcej (8 wypłat + zaległości).
Jop na pewno lepszy? Tylko pytam, nie wiem.