krysztal napisał(a):

|
Dobrze ujął to Wójtowicz,między lagą do przodu a tiki-taka jest cała masa możliwości
|
Podawanie między obrońcami w poprzek to nie żadna tiki taka. Zresztą tylko jak przeciwnik się cofnie,bojaknie to nawet z grającą w 10 Polonią nie potrafimy wyjąć z połowy.
Widać, że brednie Sobolewskiego wynikają z atmosfery w kółku wzajemnej adoracji. Tak samo bredzi Królewski. O jakichś punktach których nie ma ale powinny być, idiota.