sandomingo napisał(a):

Odnoszę się do ostatniego roku, w którym Królewski jest decyzyjnym w Wiśle.
To on zadecydował o zaproponowaniu NOWEGO kontraktu Sobolewskiemu.
Podczas gdy wiadomo było, że to jest już walka o być albo nie być klubu w obecnej formule.
Czyli na decydujący wyścig posadził za kierownica gościa, który ma przejechane bardzo niewiele kilometrów a poprzednie auto skasował. No, ale zna klimat miasta.
|
Moim zdaniem podejmują te idiotyczne decyzje we dwójkę z kolegą obajtka i nie wiem który ma tak naprawdę większą moc decyzyjną. To że Królewski dużo klapie dziobem jakby to były jego autonomiczne decyzje o niczym nie przesądza ( wg mnie).