Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2352
Stary 07.11.2023, 17:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Odnoszę się do ostatniego roku, w którym Królewski jest decyzyjnym w Wiśle.
To on zadecydował o zaproponowaniu NOWEGO kontraktu Sobolewskiemu.
Podczas gdy wiadomo było, że to jest już walka o być albo nie być klubu w obecnej formule.

Czyli na decydujący wyścig posadził za kierownica gościa, który ma przejechane bardzo niewiele kilometrów a poprzednie auto skasował. No, ale zna klimat miasta.
Moim zdaniem podejmują te idiotyczne decyzje we dwójkę z kolegą obajtka i nie wiem który ma tak naprawdę większą moc decyzyjną. To że Królewski dużo klapie dziobem jakby to były jego autonomiczne decyzje o niczym nie przesądza ( wg mnie).
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 07.11.2023 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując