Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2346
Stary 07.11.2023, 14:06
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Reszta to w wykonaniu Królewskiego stek bzdur. Gdyby ta drużyna jakimś cudem awansowała, ekstraklasa pozamiata nami podłogę, jeszcze w większym stopniu niż Chorzowem, Puszczą czy ŁKSem.

Z Sobolewskim jest dokładnie tak samo jak z Gulą. Realizuje niemożliwą do zrealizowania wizję prezesa Królewskiego (obaj nie mają odpowiednich narzędzi w postaci piłkarzy), i nie ma odwagi powiedzieć "nie, to się nie uda" albo jest za głupi... Nie wiem co gorsze.
No nie. Bez przesady. sobolenko koło Guli umiejętnościami trenerskimi nawet nie stał (pomijając ze Gula miał niewielkie). klaskacz nie realizauje zadnej wizji. Gra jest nijaka, bez pomysłu, taktyki (pomimo, że w tym pan Radek jest najlepszy )

On po prostu nie jest trenerem. Jest byłym solidnym zawodnikiem, któremu ubzdurało się, że będzie trenerem a nadaje się co najwyżej na wfiste. Niestety dla nas, jego kolegą jest Kubuś i on pozwolił mu realizować swoje fanaberię w swojej zabawce. Tym dziadostwem, które uskutecznia - zatarł całkowicie swoje zasługi za okres bycia piłkarzem.
Odpowiedz cytując