Jaroo,
pisalem, ze Lechia z kazda kolejka bedzie wygladac lepiej i na wiosne beda zamiatac lige. Oni zaczeli sezon z 14 zawodnikami w kadrze

Bez obrony

A dzis bronia o niebo lepiej niz Wisla

Bo tam jest trener, u nas paralityk trenerski. Tam sie pracuje, u nas sie gada, ze sie pracuje. Tam sa pieniadze, u nas sa niewyplacane pieniadze
