Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2336
Stary 07.11.2023, 11:31
Jaroo,

pisalem, ze Lechia z kazda kolejka bedzie wygladac lepiej i na wiosne beda zamiatac lige. Oni zaczeli sezon z 14 zawodnikami w kadrze Bez obrony A dzis bronia o niebo lepiej niz Wisla Bo tam jest trener, u nas paralityk trenerski. Tam sie pracuje, u nas sie gada, ze sie pracuje. Tam sa pieniadze, u nas sa niewyplacane pieniadze
Odpowiedz cytując