Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2333
Stary 07.11.2023, 11:28
Nie uciekam, ja tu na każdy temat mogę pogadać, pospierać się z krytykantami, którzy mają coś sensownego do powiedzenia. Na Ciebie po prostu szkoda mi czasu, tracić go na jałową dyskusję z anonimkiem, którego jedynym celem jest uderzanie w Socios, nie mam zamiaru.
Odpowiedz cytując