Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2331
Stary 07.11.2023, 11:20
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
wam jako zarzadowi zapewne - bo przestalibyscie byc w klakierskiej ekipie klepania sie po plecach i mowienia jak to wielka prace wykonujecie Pelna zgoda w tej kwestii


Skoro ja nie jestem wrozka, a to co pisalem, bylo dla was prawda objawiona to:


WASZYM PSIM OBOWIAZKIEM, PO BRAKU AWANSU BYLO STANOWCZO I ZDECYDOWANIE ZAKOMUNIKOWAC, ZE KLUBU NIE STAC NA TRENERA NIEUDACZNIKA I NIE STAC NA KOLEJNY ZACIAG PILKARZY, KTORZY BEZ SENSOWNEGO TRENERA BEDA JEDYNIE ZBIERANINA PRZYPADKOWYCH PILKARZY.



Nie zrobiliscie tego, majac swiadomosc

A dzis mamy listopad i nie liczac innych zobowiazan, o ktorych odklejony wspomnial, w kluboe brakuje przynajmniej 2,5 mln pln na wyplaty dla zawodnikow i sztabu.



Milczenie jest poparciem! Gratulacje!
To pierwsze zdanie świadczy jedynie o tym, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz - Twoje wyobrażenia są po prostu mylne, no ale łatwo się sprzedają, bo w klubie bryndza.

Może Ty masz psie obowiązki, ja na pewno nie

Szkoda mi tracić czasu na rozmowę z takim kłamczuszkiem jak Ty, zostawiam Cię tu z Twoimi manipulacjami, działaj dalej na chwałę Wisły klepiąc w klawiaturę, my tymczasem - mam nadzieję - w ciągu kilku najbliższych dni poinformujemy o kolejnym projekcie, który Wiśle zostanie na lata.
Odpowiedz cytując