|
Człowieku, Ty oprócz klepania komunałów na forum nie robisz kompletnie nic, a zarzucasz bierność osobom, które od lat próbują ten klub jakoś dźwignąć, zrobić dla niego coś trwałego? Sprawy sobie nawet nie zdajesz, ile tym "zabieraniem głosu" w nieodpowiednim momencie narobiłbyś smrodu Socios jako organizacji i nam jako zarządowi. Za każdym razem będę powtarzał - zapisz się, działaj, wejdź do zarządu, świeć swoim nazwiskiem i pokaż nam jak to powinno działać!
Tak, wiadome jest, że przy takich problemach finansowych, przy takiej - zapowiadanej przecież przez prezesa spółki - dziurze mogą pojawić się problemy z płynnością. Nie napisałeś po prostu niczego odkrywczego.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 07.11.2023 o godz. 11:11.
|