Grisza1 napisał(a):

|
Poprzednio, w kwietniu czy maju 2023 r. wymagana frekwencja wynosiła 15 000. Co się od tamtego czasu stało, że koszty wzrosły aż tyle, że musi przyjść prawie 2 tys. ludzi więcej. Niedługo się okaże, że nawet jak komplet będzie, to klub i tak będzie musiał dopłacić. Co się do cholery składa na tak ogromne koszty?
|
Stawka za stadion wzrosła po remoncie.