Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2324
Stary 07.11.2023, 10:48
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
i znowu sie okazuje, ze Skarabeus piszac we wrzesniu, ze zmiany trenera nie bedzie, bo klub nie ma pieniedzy mial racje.
Mialem tez racje, ze z koncem listopada zaczna sie cyrki z finansami.

Ale ja nic nie wiem.



Wisla tonie.
Socios slowa nawet nie powie.
Normalnie prorok - zapowiadana dziura w budżecie na kilkanaście baniek od dłuższego czasu, a Ty przewidziałeś, że mogą być kłopoty z płynnością? Każdy chyba wie, że w listopadzie trzeba dołożyć, bo zbliżają się "wymogi licencyjne"...

Z czym masz znowu problem do Socios, co my niby mamy robić człowieku, żebyś był usatysfakcjonowany?
Odpowiedz cytując