skarabeus napisał(a):

i znowu sie okazuje, ze Skarabeus piszac we wrzesniu, ze zmiany trenera nie bedzie, bo klub nie ma pieniedzy mial racje.
Mialem tez racje, ze z koncem listopada zaczna sie cyrki z finansami.
Ale ja nic nie wiem.
Wisla tonie.
Socios slowa nawet nie powie.
|
Normalnie prorok - zapowiadana dziura w budżecie na kilkanaście baniek od dłuższego czasu, a Ty przewidziałeś, że mogą być kłopoty z płynnością?

Każdy chyba wie, że w listopadzie trzeba dołożyć, bo zbliżają się "wymogi licencyjne"...
Z czym masz znowu problem do Socios, co my niby mamy robić człowieku, żebyś był usatysfakcjonowany?