Nie, jednak jedno napisze.
Wisle stac na zmiane paralityka. Ale jednoczesnie Wisla ma okolo 2,5-3 zlotych zaleglosci, wobec pierwszej druzyny i sztabu szkoleniowego pierwszej druzyny
Ale na zmiane trenera Wisle stac
No kur)*(*#wa, nie wiem czy krolewskiemu sie wydaje, ze wszyscy czytajacy to uposledzone AI, ktore nie potrafi wyciagac wnioskow, bo tak skrypt napisano?
i znowu sie okazuje, ze Skarabeus piszac we wrzesniu, ze zmiany trenera nie bedzie, bo klub nie ma pieniedzy mial racje.
Mialem tez racje, ze z koncem listopada zaczna sie cyrki z finansami.
Ale ja nic nie wiem.
Wisla tonie.
Socios slowa nawet nie powie.