|
Nie chce mi się tego czytać.
Wnioski pokrywają się z tym co już z grubsza wiemy.
Dla wszystkich FraMatów, pepe i Karheropów - dlatego właśnie jechałem po Sobolewskim. Bo jest grabarzem Wisły.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.11.2023 o godz. 10:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|