Wyświetl pojedynczy post
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 07.11.2023, 09:29
I co, my sobie będziemy tutaj tak grzecznie dyskutować, wku*wiać się i kłócić we własnym sosie, a te miernoty nam klub zniszczą i zlikwidują?

Tego chcemy, na to się godzimy ?

Nie będzie już kolejnego zrywu, kolejnego rzutu kibiców na pomoc finansową. Niestety, zaufanie się skończyło. Warszawka i Leśnodorski już nie pomogą.



Zaraz się okaże, że grudniowe mecze będą naszymi ostatnimi i pora zgasić światło.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując