Jest taki typ osobowści, który bardzo lubi być w centrum, czuć się ważny, mieć świadomość, że wszyscy czekają co taka osoba powie i zrobi; satysfakcję sprawia takiej osobie poczucie, że trzyma innych w niepewności, czuje się wtedy ważna, napawa się tym... kogoś mi to przypomina
