Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 06.11.2023, 19:51
Moim zdaniem łykać co miesiąc kilkadziesiąt tysi to mu się zawsze będzie chciało jeśli ktoś zechce mu zapłacić.. Inna sprawa co on może dać w zamian (nic).
Jestem pod wrażeniem dzisiejszej aktywności Kolegi remike - wejście smoka w nowy tydzień.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 06.11.2023 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując