Jaroo1 napisał(a):

Każdy normalny widzi skalę patologii. I własnie przerażające jest to, że za WSH sportowo to lepiej wyglądało niż obecnie. Oczywiście tamci bazowali jeszcze na tym co Wisła miała, zarobiła, dorobiła się w lepszych latach ale Królewski i spółka też dostali klub bogaty i samograj... Czemu bogaty? Bo patrząc na skalę pospolitego ruszenia aby ratować Wisłę to gdyby nie idiotyczne decyzje to pewnie dług mógł już być spłacony prawie w całości. Czemu samograj? Bo nie przesadzajmy, że na utrzymanie w ekstraklasie nas nie było stać.
Skalę patologii pokazuje czas w jakim to i 5 lat mozolnego niszczenia klubu. A I liga idealnie zweryfikowała zarządzających. Poziom x razy niższy niż w ekstraklasie, my tu jesteśmy finansowym krezusem haha możemy sobie pozwolić na takich piłkarzy o jakich większość ligi może pomarzyć, a mimo to, nie umiemy nawet w tej lidze być w czołówce.
To jest własnie dramat i obraz patologii podobny do tej za WSH. A obsadzanie stanowisk rodziną i legendami bez żadnych kompetencji, to już jest czyste WSH. Aby swoi rządzili, nawet jak żaden się nie sprawdził przez 5 lat, to nieważne.
|
AMEN. Lepiej bym tego nie napisał.