manson777 napisał(a):

ty robisz za adwokata tej patologii co prawie klub zgnoiła?
bo wszędzie gdzie piszesz to o tym samym...
chyba żeś sam z tej bandy
to inna bajka jest wtedy
|
Nie robię za adwokata. Opisuje fakty, porównuje zdarzenia jakie miały miejsce przy patologii do tych, które są obecnie.
Dodałbym nawet, że sposób zarządzania przez patologię potępiam zarówno ja, jak i wiele osób, ale za to bardzo mnie dziwi, że te osoby tak mocno potępiające to co robiły rekiny z klubem nie mają żadnych problemów z tym co robią obecne asy. Gdzie w wielu sprawach można znaleźć analogiczne sytuację różniące się tym, że nasi profesjonaliści wybrali takie życie, że nie mają kolegów z wyrokami.