Ogryzek napisał(a):

No dzsiaj czytam ze trener Skrobacz został pogoniony z Ruchu.
http://www.90minut.pl/news/329/news3...i-z-Ruchu.html
Gorszy od Sobolewskiego nie powinien być. Ma doswiadczenie w awanasch 
A tak na poważnie - decyzje trzeba podjąć. Im szybciej, tym lepiej. Pytanie tylko kto to ma być (nazwisko). Brosz, ktoś z zagranicy?
|
Brosz to byłby ideał. Od bardzo dawna uważam go za świetnego trenera, awanse do Esy robił, budował zespół wokół Hiszpanów.
Skrobacz - nie wiem. Na pewno lepszy od Sobolewskiego, ale to żaden wyznacznik. To co znajdzie u nas bardzo się będzie różniło od Ruchu.