Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2681
Stary 06.11.2023, 16:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No dzsiaj czytam ze trener Skrobacz został pogoniony z Ruchu.

http://www.90minut.pl/news/329/news3...i-z-Ruchu.html

Gorszy od Sobolewskiego nie powinien być. Ma doswiadczenie w awanasch

A tak na poważnie - decyzje trzeba podjąć. Im szybciej, tym lepiej. Pytanie tylko kto to ma być (nazwisko). Brosz, ktoś z zagranicy?
Brosz to byłby ideał. Od bardzo dawna uważam go za świetnego trenera, awanse do Esy robił, budował zespół wokół Hiszpanów.

Skrobacz - nie wiem. Na pewno lepszy od Sobolewskiego, ale to żaden wyznacznik. To co znajdzie u nas bardzo się będzie różniło od Ruchu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując