Ogryzek napisał(a):

No dzsiaj czytam ze trener Skrobacz został pogoniony z Ruchu.
http://www.90minut.pl/news/329/news3...i-z-Ruchu.html
Gorszy od Sobolewskiego nie powinien być. Ma doswiadczenie w awanasch 
A tak na poważnie - decyzje trzeba podjąć. Im szybciej, tym lepiej. Pytanie tylko kto to ma być (nazwisko). Brosz, ktoś z zagranicy?
|
Jaka Skrobacz miał szatnie w Ruchu (żadnego obcokrajowca), a jaka miałby w Wiśle.
To już lepszy Moskal.
Brosz wydaje się być być wprost skrojony dla Ruchu (Ślązak itd). O ile będzie chciał się pakować na taką minę.