Karherop napisał(a):

Pomysl o kibicach. Mecz zaczyna się o 21.00, 90min + 15 przerwy + doliczone z 10 min + dogrywka 30 + przerwa 5 + karne 20 min + 10 min extra bo trzeba piasek przekopać. To daje zakończenie meczu po północy.
Miej litość.
|
Akurat kibice kogokolwiek w klubie obchodzą.
Dwa w.......e dobrze by siadły na zwolnienie parodysty, ale jak wspomniał sandomingo - Polonii nie zależy raczej.
Także oni nie chcą a my nie umiemy - zapowiada się pasjonujące widowisko...