Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 06.11.2023, 15:13
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pomysl o kibicach. Mecz zaczyna się o 21.00, 90min + 15 przerwy + doliczone z 10 min + dogrywka 30 + przerwa 5 + karne 20 min + 10 min extra bo trzeba piasek przekopać. To daje zakończenie meczu po północy.

Miej litość.
Akurat kibice kogokolwiek w klubie obchodzą.

Dwa w.......e dobrze by siadły na zwolnienie parodysty, ale jak wspomniał sandomingo - Polonii nie zależy raczej.
Także oni nie chcą a my nie umiemy - zapowiada się pasjonujące widowisko...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując