Bez wewnetrznego (TS) za szarakanow bylo 40 baniek, a nie 18. Teraz rozumiem jest 120? Juz pomijam, ze dlug wewnetrzny to nie tylko TS, ale gmina, cesje i inni.
PS. Bylbym zapomnial. W obecnym zadluzeniu spora czesc to pozyczki od udzialowcow, jak, kiedy i czy w ogole bedzie to egzekwowane? Nie wiem. Szarakany ile dosypywaly do interesu?
