Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2269
Stary 06.11.2023, 09:06
nero napisał(a):Wyświetl post
Oceniam jednak fakty, że radzili oni sobie lepiej niż nasze obecne asy.
Fakty są takie, że na kasach byli zatrudniani bracia po szalu z wyrokami, sprzątanie obsługiwała firma żony Zielaka, a sam zarząd przyznawał sobie podwyżki z dupy za nic, kiedy w kasie już dawno nie było pieniędzy. Po prostu wspaniałe zarządzanie, którego teraz nasi mogą się od WSH uczyć.

Przestań już pieprzyć głupoty o dobrym zarządzaniu Wisłą przez WSH, mieli po prostu troszkę więcej pieniędzy do tej zabawy, natomiast sposób ich zarządzania prowadził w prostej linii do upadku.

Edit: Sposób rządzenia jednych i drugich odbiega dalece od tego, co powinno się dziać w profesjonalnie prowadzonym klubie. Zatrudnianie legend bez względu na ich umiejętności to chyba najbardziej jaskrawy przykład złego zarządzania.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 06.11.2023 o godz. 09:13.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując