|
Socios powinno trzymac kase pod kluczem pod IMHO nieuchronny restart od IV ligi.
Żadne Myślenice, żadne Zabierzowy, akademie, nic. Z tymi właścicielami (odklejony plus brzęczyszczykiewicze) wszystko leci jak w studnię.
Forumowicz Obserwator (czyli wiadomo kto) dość jednoznacznie pisał po barażu z Puszczą co nas czeka i to się właśnie realizuje na naszych oczach.
|