Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2266
Stary 06.11.2023, 00:54
Socios powinno trzymac kase pod kluczem pod IMHO nieuchronny restart od IV ligi.
Żadne Myślenice, żadne Zabierzowy, akademie, nic. Z tymi właścicielami (odklejony plus brzęczyszczykiewicze) wszystko leci jak w studnię.


Forumowicz Obserwator (czyli wiadomo kto) dość jednoznacznie pisał po barażu z Puszczą co nas czeka i to się właśnie realizuje na naszych oczach.
Odpowiedz cytując