emjot napisał(a):

bravo
czyli kradną ale się dzielą (znaczy klub jest w eksie szafa gra)
degeneracja level max
|
Pisz co chcesz, ale faktów nie oszukasz. Patologia lepiej rządziła klubem niż nasi profesjonaliści.
Patologia podpisywała umowę na sprzątanie i inne usługi, teraz mamy umowy na catering, posady prezesa, trenerów. Tak, tak oczywiście powinniśmy być wdzięczni wujkowi, że chciał do nas przyjść bo to on nam przecież łaskę zrobił i spuścił z ligi.
Prezesem był gość, który nie ma żadnego doświadczenia w CV może sobie wpisać max. "brat znanego piłkarza, kierowca kolegi brata".