Grisza1 napisał(a):

https://twitter.com/jarokrolewski/st...03511210184787 "Szanuje Wasze zdanie i stosuje się do Waszych rad: nie pisać nic w sprawie meczu przez 48h od jego zakończenia. Natomiast, jutro szczerze i obszernie o
@WislaKrakowSA będzie w jednym z udzielonych przeze mnie wywiadów. Pozdrawiam"
|
To zdanie powinno zawierać *
*stosowanie do rad wedle widzi mi się, nie dotyczy spotkań wygranych