Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2253
Stary 05.11.2023, 17:08
@serek.c2 pisze, że nie ma żadnych powaznych rozmów z potencjalnymi inwestorami.
Dodatkowo coraz głosniej slychac o opoźnieniu w wypłatach.
W takim razie po.raz kolejny zastanawiam się co mial w glowie Krolewski odrzucając pól roku temu ofertę Mady.
Serio liczył na to, ze daje nowy k9ntrakt Sobolence i druzyna będzie wygrywać?
Przecież w tamtym momencie nie mial przedlużonego Krzyzanowskiego i perspektywy zysku z jego transferu.
Królewski to dziwak, gość ktory chce stworzyc klub inny niz wszystkie ale mimo to nie uwazam go za wariata.

Moze Wy macie jakiś pomysl? Jaki on miał plan?
Teraz moze liczyc, ze opchnie Krzyzanowskiego i jakos dotrwa do maja...

Inna sprawa że obecny etap konania Wisły jest z jednej strony mega bolesny i frustrujący a z drugiej prowadzi nieuchronnie do wygasania emocji, ktore są najwiekszym majatkiem tego klubu.
Upadek teraz byłby lepszy niz upadek za rok czy.dwa.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 05.11.2023 o godz. 17:10.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując