Wyświetl pojedynczy post
kbr
Senior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2664
Stary 05.11.2023, 16:17
Tutaj nie chodzi tylko o zmianę trenera. Ktoś tego Sobola zatrudnił i trzyma go na silę. Zarzadzanie klubem piłkarskim przerosło obecnych właścicieli i dopóki oni się nie zmienią, nie wrócimy do Ekstraklasy. Problem polega na tym, że nie potrafią się zdobyć na samokrytykę. Ciągle winne są zewnętrzne czynniki, a oni podejmują wyłącznie dobre decyzje. Królewski tyle razy publicznie zapewniał o poparciu Sobolewskiego, że jego zwolnienie będzie odbierał jako przyznanie się do błędu. A to przecież jest dla niego niedopuszczalne. Przy tak niedojrzałym właścicielu, dla którego własne ego jest ważniejsze niż dobro klubu, nigdzie nie awansujemy.

O samym Sobolewskim i jego "umiejętnościach" trenerskim nawet nie chce mi się dyskutować. Można by na ten temat napisać jeden obszerny post kilka miesięcy temu i cyklicznie go wklejać. Mimo upływu czasu, żadne zawarte w nim wnioski nie straciłyby na ważności.
Odpowiedz cytując