|
Az mnie serce boli parrzac jak punktuja inne druzyny z ktorymi teoretycznie mielismy grac o awans. My zas zeszlismy z kandydata do awansu na sredniaka tej ligi. Dzieki trenerze, swietnie Ci idzie. Juz nigdy nie bedziesz trenowal w esktraklasie cieniasie
|