Wiernosc,
plan jest bardzo prosty. Sprzedac Krzyzanowskiego za 2 mln. I jakos to bedzie
Rozmowy na tamten czas jakies byly. Ale teraz jak pisze serek nie ma zadnych, bo kazdy zainteresowany czeka jak to pie)%*()%*nie na pysk, nie bedzie na wyplaty, rachunki za prad i wartosc przejecia klubu bedzie na prawda niska (nie liczac dlugow, ktore sa zaje%^()^*iscie rozdmuchane).
Cos czuje, ze czeka nas znowu niewesoly okres okoloswiateczny.