Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15795
Stary 05.11.2023, 01:01
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Kurz zaraz napisze że to przypadek.Starzyńskiemu pewnie służy lubelskie powietrze,osoba trenera nie ma z jego dyspozycją nic wspólnego.
Powinniśmy przestać udawać że to co Kurz napisze ma jakiekolwiek znaczenie albo przełożenie na rzeczywistość. Ja już dawno przestałem.

Niech leje dalej wodę, niestety mamy poważniejsze problemy: właściciel atencjusz i mitoman, "trener" bez pojęcia, sztab zdziadziałych legend, bardzo prawdopodobny brak awansu i bankructwo, brak reakcji socios, kibice klaskający na stadionie temu co się dzieje i ogólny roz....... w klubie, począwszy od działu PR piszącego kibicom że "kto ma być ten będzie" po serii porażek po sławetny dział medyczny który nikogo jeszcze nie postawił na nogi w sensownym czasie od - nie wiem - dekady?
A i tak pewnie coś pominąłem.

Kurz niech sobie opowiada od rzeczy, jak KOALIK. Jest nieszkodliwy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.11.2023 o godz. 01:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując