krysztal napisał(a):

|
Kurz zaraz napisze że to przypadek.Starzyńskiemu pewnie służy lubelskie powietrze,osoba trenera nie ma z jego dyspozycją nic wspólnego.
|
Powinniśmy przestać udawać że to co Kurz napisze ma jakiekolwiek znaczenie albo przełożenie na rzeczywistość. Ja już dawno przestałem.
Niech leje dalej wodę, niestety mamy poważniejsze problemy: właściciel atencjusz i mitoman, "trener" bez pojęcia, sztab zdziadziałych legend, bardzo prawdopodobny brak awansu i bankructwo, brak reakcji socios, kibice klaskający na stadionie temu co się dzieje i ogólny roz....... w klubie, począwszy od działu PR piszącego kibicom że "kto ma być ten będzie" po serii porażek po sławetny dział medyczny który nikogo jeszcze nie postawił na nogi w sensownym czasie od - nie wiem - dekady?
A i tak pewnie coś pominąłem.
Kurz niech sobie opowiada od rzeczy, jak KOALIK. Jest nieszkodliwy.