Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2659
Stary 04.11.2023, 23:59
Koalik - tak sie zastanawiam , ok - teoretycznie powiedzmy ze masz racje- ci hiszpanie ( mniej zarabiajacy niz polacy) sa tacu hujowi i tp . ...... prosze , daj listye tych kozackich Poalkow ktorzy by zrobili z Wisly topowa druzyne ...rozumiem ze myslisz o tych kozakach polskich ktorzy nie tylko zrobiliby awanas ale tez utrzymali sie w ekstraklasie czy tylko na 1 lige- ok - poznajmy Twoja wiedze na ten temat - zawodnicy Polscy ktorzy by wyniesli nasza WIsle na piedestal 1 buraczanej ligi : slucham
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 05.11.2023 o godz. 00:01.
Odpowiedz cytując