Koalik - tak sie zastanawiam , ok - teoretycznie powiedzmy ze masz racje- ci hiszpanie ( mniej zarabiajacy niz polacy) sa tacu hujowi i tp . ...... prosze , daj listye tych kozackich Poalkow ktorzy by zrobili z Wisly topowa druzyne ...rozumiem ze myslisz o tych kozakach polskich ktorzy nie tylko zrobiliby awanas ale tez utrzymali sie w ekstraklasie

czy tylko na 1 lige- ok - poznajmy Twoja wiedze na ten temat - zawodnicy Polscy ktorzy by wyniesli nasza WIsle na piedestal 1 buraczanej ligi : slucham