|
Pisałem wam 2 lata temu pisałem rok temu: tylko jakąś formą bojkotu może pomóc w tej sytuacji. A wy wolicie dalej klepać i bić brawo bo raz na jakiś czas uda się z kimś wygrać i to wysoko. Ale cóż skoro lubicie jak was w ch.robia i lubicie żyć marzeniami z ery Cupiała to wasza sprawa. Obudżcie sie
|