We wrzesniu pisalem, ze paralityk zostal tylko dlatego, ze nie stac klubu na jego zwolnienie
To nie jest zadna tajemnica, w kregach bliskich klubowi mowi sie o tym calkowicie otwarcie dzisiaj... we wrzesniu mowilo sie po cichu, bo cos tam mialo wypalic. Teraz ma wypalic transfer Krzyzana i uratowac sytuacje do konca sezonu. Ale jesli mlody nie zagra sensownego turnieju, to moga o tych 2 mln euro zapomniec
