|
To ja spytam @serek, na pewno takie rzeczy wiesz jako zarząd Socios, pytam z troski o Wisłę, czy coś Ci wiadomo, że klub prowadzi rozmowy z zainteresowanymi podmiotami, które chcą go przejąć? Nie chodzi mi o szczegóły, ale czy takie rozmowy mają miejsce i są w jakiś sposób realne (nie jest to zapytanie losowej firmy, która może odpowie).
Pytam, bo to jest nasza jedyna nadzieja. Już słychać, że jest bardzo ciężka sytuacja finansowa, jakieś opóźnienia w wypłatach, a przecież koszty się będą mnożyć, chcemy budować bazę i w ogóle mieć za co przystąpić do nowego sezonu.
|