Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2233
Stary 04.11.2023, 22:29
To ja spytam @serek, na pewno takie rzeczy wiesz jako zarząd Socios, pytam z troski o Wisłę, czy coś Ci wiadomo, że klub prowadzi rozmowy z zainteresowanymi podmiotami, które chcą go przejąć? Nie chodzi mi o szczegóły, ale czy takie rozmowy mają miejsce i są w jakiś sposób realne (nie jest to zapytanie losowej firmy, która może odpowie).

Pytam, bo to jest nasza jedyna nadzieja. Już słychać, że jest bardzo ciężka sytuacja finansowa, jakieś opóźnienia w wypłatach, a przecież koszty się będą mnożyć, chcemy budować bazę i w ogóle mieć za co przystąpić do nowego sezonu.
Odpowiedz cytując