Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2232
Stary 04.11.2023, 22:15
Wystarczy, że zapiszesz się do Socios, zaczniesz działać i pokażesz, jak to powinno wyglądać

Wygodniej jednak klepać komunały w klawiaturę, co?

Ps. przestań się podpinać pod ruch kibicowski, bo z nim nic wspólnego nie masz.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 04.11.2023 o godz. 22:21.
Odpowiedz cytując