|
serek,
jak nie umiecie, to sie podajcie do dymisji, przekazcie wladze nowym osobom i przestancie kompromitowac ruch kibicowski. Bo o tym, ze wy nie chcecie firmowac nazwa stowarzyszenia dzialan klubu wiecie tylko wy. NIKT WIECEJ.
A to jest takie same kompromitowanie srodowisk kibicowskich, jak to, ze cyferkowy pozostawia paralityka na stolku trenera, bo w klubie brakuje pieniedzy, a sam paralityk jest ze 4 razy przeplacony.
|