Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2231
Stary 04.11.2023, 22:06
serek,



jak nie umiecie, to sie podajcie do dymisji, przekazcie wladze nowym osobom i przestancie kompromitowac ruch kibicowski. Bo o tym, ze wy nie chcecie firmowac nazwa stowarzyszenia dzialan klubu wiecie tylko wy. NIKT WIECEJ.



A to jest takie same kompromitowanie srodowisk kibicowskich, jak to, ze cyferkowy pozostawia paralityka na stolku trenera, bo w klubie brakuje pieniedzy, a sam paralityk jest ze 4 razy przeplacony.
Odpowiedz cytując