serek.c2 napisał(a):

Ps. Wolfy, głosowanie niejednomyślne. Wyłapałeś już czy nie?
|
Żeby być uczciwym - w tym komunikacie w żadnym miejscu nie ma nic, co wskazywałoby, że to akurat przedstawiciel Socios w Radzie Nadzorczej był innego zdania. A nawet wprost przeciwnie, podpisał się pod stwierdzeniem, że "wierzyMY", że to najlepsza możliwa decyzja.
Zatem, jeśli był przeciwko, to naprawdę słabo przekazał to do publicznej wiadomości.