Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 04.11.2023, 21:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To chyba nie wyłapałeś o co chodzi.

To że sobie na zarządzie protestujecie to jak widać ma niewielkie znaczenie.

Waszym obowiązkiem jest ogłosić wszem i wobec, że Władze Klubu mają gdzieś zdanie kibiców, a tego nie słyszałem i dalej tego nie słychać.

Dlatego można z czystym sumieniem powiedzieć że Socios siedzi cichutko, zamiast piętnować patologię w Klubie.

Już przedłużenie umowy z Sobolewskim i patologicznym sztabem powinno zostać oprotestowane przez Socios. Po takiej kompromitacji to był obowiązek.

Dlatego wsadźcie sobie w buty takie krótkie komunikaty.
Szkoda słów i tak nic nie zmienią. Już była kiedyś na ten temat dyskusja. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji i nic nie zrobi socios. Tak im dobrze wygodnie i moga sobie pisać co chca, jest jak jest.
Odpowiedz cytując