|
Ale kogo to obchodzi, że Królewskiemu brakuje pieniędzy na odprawy?.
Mógł oddać klub nowemu właścicielowi, nie zrobił tego. Teraz jego zasranym obowiązkiem jest ratować sytuację, zwolnić trenera i cały sztab. Następnie ma znaleźć pieniądze na nowy sztab (byle bez legend i zasłużonych).
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
|