emjot napisał(a):

tak świetnie zarządzali, że wyprowadzili szmal z klubu i prawie byliśmy bankrutem
alzhaimer czy głupota?
|
Jak to w każdej patologii w pewnym momencie muszą odjebać inaczej nie byli by patologią. Póki im się w głowie nie poprzewracało by wynosić hajs w reklamówka to na pewno radzili sobie lepiej niż nasze profesjonalne asy.