Drozd napisał(a):

Fakty są takie, że nie słyszałem żadnej opinii, czy oczekiwań stowarzyszenia na temat sytuacji sportowej w klubie.
A jeżeli sytuacja sportowa w klubie nie jest w zainteresowaniu stowarzyszenia. To o dupę potłuc takie stowarzyszenie.
|
Jak możesz pisać takie głupoty, że stowarzyszenia nie interesuje sytuacja sportowa w klubie (która bezpośrednio wpływa na ilość członków tak btw)?
To, że Ty nie słyszałeś opinii czy oczekiwań, nie znaczy, że nie słyszał zarząd klubu, właściciele. Polecam Ci też ten wpis, możesz tam łatwo interesującą Cię kwestię wyłapać.
https://x.com/like_the90s/status/169...944431866?s=20
O zdaniu zarządu stowarzyszenia w kwestii trenera informowałem przykładowo podczas "pokoju" na tt, który organizowaliśmy by porozmawiać o sytuacji w klubie.