Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2645
Stary 04.11.2023, 14:46
Sobolewski zajebal awans w zeszlym sezonie, a teraz nawet nie bedzie przez niego barazy

dzieki Jaro za kolejny sezon w 1 lidze, pewnie juz ostatni bo hajsu nie ma
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując